Dziś poznaliśmy najlepszych sponsorów Lubelszczyzny 2016 rok. Statuetki w czterech kategoriach, zostały wręczone w ramach 50. edycji Klubu Sponsora w Lublinie. Nagrodzeni to firmy, dla których liczy się nie tylko zysk, ale także dobro ludzi zwłaszcza tych potrzebujących wsparcia.

Do udziału w konkursie zaproszonych zostało prawie 70 firm. Spośród nich głosami użytkowników portalu "giełda eventów" wybrane zostały te, które podejmowały najwięcej działań sponsorskich. Wszystkie te przedsiębiorstwa łączy idea społecznie odpowiedzialnego biznesu.

W kategorii działalność charytatywna statuetka trafiła do znanego producenta z okolic Lublina, do firmy Dywany Łuszczów.

Kolejna kategoria to wspieranie środowiska akademickiego. Tu najwięcej głosów zebrał Student Travel.

Grupa Ochrony Biznesu została nagrodzona za wspieranie działań sportowych.

Czwarta kategoria to tradycja i status, w niej zwyciężyła firma Renault Nazaruk Service.

Poza nagrodami głównymi, przyznane zostało też jedno wyróżnienie. Trafiło do ośrodka szkolenia kierowców KULKA, m.in. za wielką charytatywną akcję pod hasłem "Kubuś i Maciuś". Dzięki zaangażowaniu ośrodka i zachęconych przez niego ludzi, udało się pomóc matce samotnie wychowującej tróję dzieci.

Dziś podczas gali eventów uczestnicy rozmawiali też o społecznej odpowiedzialności w biznesie i korzyściach dla firm. Do Klubu Sponsora przystąpili kolejni członkowie.